آخرین اخبار » برگزیده » پیشخوان » تولیدی » شهرستان » مصاحبه خبری
کد خبر : 33931
شنبه - 21 بهمن 1396 - 16:56
فرمانده سپاه ملکان:

۲۲بهمن مظهر اتحاد ، همدلی و اقتدار مردم ایران اسلامی است

۲۲بهمن مظهر اتحاد ، همدلی و اقتدار مردم ایران اسلامی است

سرهنگ پاسدار صالح رحمتی ضمن تبریک فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، در گفتگو  با خبرنگار دیار ملکان اظهار داشت : با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده توسط دشمن در طول سالیان اخیر، امسال شاهد خواهیم بود که مردم بصورت منسجم‌تر، گسترده‌تر و باشکوه‌تر نسبت به سال‌های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور خواهند داشت تا مشت محکمی به دشمنان و مخالفان انقلاب اسلامی بدهند.

وی خاطرنشان کرد : ۲۲بهمن مظهر اتحاد ، همدلی و اقتدار مردم ایران اسلامی است و انقلاب اسلامی یکی بزرگ‌ترین افتخارات ملت مسلمان ایران اسلامی است.

فرمانده سپاه ملکان یادآور شد :انقلاب اسلامی انقلابی است که ثمره خون هزاران شهید در به وجود آوردن آن و خون ده ها هزار شهید برای حفظ آن است و انقلاب اسلامی از جمله‌ وقایعی است که دامنه اثرگذاری، پیامدها و بازتاب‌های آن جهانی است.

رحمتی تصریح کرد : به برکت این انقلاب کشور جمهوری اسلامی ایران اکنون به یک قدرت بین المللی تبدیل شده است که خار چشم جهانخواران و امید و الگوی آزادی خواهان جهان شده است .

وی در پایان ضمن دعوت از آحاد مردم ولایی و شهیدپرور شهرستان ملکان جهت حضور پر شور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت : با توجه به  فتنه دشمنان داخلی و خارجی در چند هفته اخیر که می خواستند مردم را نسبت به نظام و انقلاب سست کنند لذا حضور باشکوه شما مردم غیور و عزیز در این راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خارجی مخصوصا داخلی می باشد.

انتهای پیام/

پسندیدن(0)نپسندیدن(0)